domino bramy

Inwestycja na Zatorskiej ukończona


Inwestycja na Zatorskiej ukończonaW ciągi kilku ostatnich dni nasi pracownicy ukończyli montaż elementów wywodzących się z produkcji marki Domino na nowo powstałym osiedlu przy ulicy Zatorskiej we Wrocławiu. Jakież zdziwienie pojawiło się na twarzach znajomych kiedy to zaczęliśmy prezentować zdjęcia z gotowej już realizacji.

"Przecież to są wizualizacje komputerowe" - komentowali z niedowierzaniem.

Rzeczywiście, całość wygląda jak by to były rendery wykonane w nowoczesnym programie do projektowania, jednak niepodważalnym faktem jest, iż są to zdjęcia zrobione przy pomocy zwykłego aparatu.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin nowo powstałego osiedla i przekonania się na własne oczy. W tej chwili każdy ma możliwość oglądnięcia naszych najnowszych produktów z bliska.

Co dokładnie zostało nam powierzone do wykonania?

W pierwszej kolejności produkcja i montaż balustrad zewnętrznych i wewnętrznych.

Tutaj widać wyraźnie nowoczesne podejście designerów oraz idealne wykonanie w każdym calu. Pomimo dwóch zupełnie różnych wzorów, całość doskonale komponuje się ze sobą tworząc obiekt obok którego ciężko przejść obojętnie.

Następnie przegrody balkonowe i konstrukcję dachu kotłowni.

Aby mieszkańcy czuli się bezpieczniej i swobodniej, wykonaliśmy produkty spełniające z nawiązką wszelkie wymogi bezpieczeństwa.

Ogrodzenie terenu całej inwestycji oraz placu zabaw.

Jako że w dzisiejszych czasach komfortowe osiedle to osiedle doskonale zabezpieczone, wykonaliśmy solidne ogrodzenia panelowe, które otaczają zarówno całe osiedle jak i teren placu zabaw, aby pociechy mieszkańców nie oddaliły się od miejsc bezpiecznych.

Bramy do garaży podziemnych i szlaban

Pod kompleksem budynków znajduje się również podziemny parking podzielony na pojedyncze miejsca garażowe dla każdego z właścicieli. W tym miejscu zamontowaliśmy bramy garażowe, które oddzielają miejsca parkingowe oraz przestrzeń przeznaczoną do użytku dla kierowcy. Przy wjeździe na teren osiedla zamiast bramy wjazdowej zamontowany został szlaban, w celu szybkiego i łatwego dostępu dla pojazdów uprawnionych.

Wiaty pod kosze na śmieci

Stolarka jaką dysponuje nasz warsztat produkcyjny nie ogranicza się wyłącznie do typowych rozwiązań w zakresie ogrodzeń czy barierek. Produkujemy także inne elementy metalowe i aluminiowe, w tym przypadku były to wiaty chroniące kosze na śmieci.

Drzwi przeciwpożarowe i techniczne

Jako że bezpieczeństwo w razie awarii oraz problemów wynikających ze zdarzeń losowych musi być na wysokim poziomie, zamontowaliśmy ponad 200 różnego rodzaju drzwi przeciwpożarowych oraz technicznych, które charakteryzuje bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa. Drzwi takie stanowią barierę nie do przejścia dla intruzów pozwalając jednocześnie w bardzo szybki sposób opuszczenie budynku osobom w nim się znajdującym. Całość oddziela poszczególne kompleksy nie pozwalając na przykład na rozprzestrzenianie się dymu oraz ognia.

Więcej zdjęć można znaleźć w sekcji galeria na naszej stronie w zakładce kompleksowo.

Powrót

Wszelkie prawa zastrzeżone Domino - Bramy garażowe Wrocław 2016

Polityka prywatności