domino bramy

Kraty rolowane w służbie bezpieczeństwa


Kraty rolowane w służbie bezpieczeństwaJednym z najlepszych zabezpieczeń antywłamaniowych bez zwątpienia okazują się być kraty rolowane.

Ich ogólne zastosowanie odnajduje swoją rolę w bardzo wielu miejscach i pomimo iż być może nie zwracamy na nie uwagi na co dzień, kraty rolowane są bez zwątpienia najpopularniejszym sposobem na zabezpieczenie nie tylko prywatnych posesji ale także i majątku firmowego.

Zastosowanie krat rolowanych pozwala na zapewnienie maksymalnego poziomu bezpieczeństwa przy jednocześnie minimalnym zapotrzebowaniu na powierzchnię, a dzięki trwałym materiałom z których są produkowane, posiadają one bardzo dużą wytrzymałość pomimo niewielkiego ciężaru.

Kraty rolowane chronią witryny sklepowe przed włamaniem nie zasłaniając przy tym wcale ekspozycji co stanowi doskonałe rozwiązanie w przypadku gdy właściciel pragnie zadbać o reklamę również poza godzinami otwarcia sklepu. Sklepowe kraty okienne występują w różnych formach i pomimo iż wydawać się może, że najpopularniejszym rozwiązaniem jest zamontowanie stabilnych krat mocno przytwierdzonych do fasady budynku, równie wielkim zainteresowaniem cieszą się ich aluminiowe odpowiedniki zwijane do niewielkiego schowka umieszczonego tuż nad oknem.

W tradycyjnym budownictwie mieszkalnym najczęściej spotykamy je w przypadku najniższego poziomu jakim jest parter. Wbrew pozorom nawet w przypadku domków jednorodzinnych, które ogrodzone zostały już solidnym płotem, kraty rolowane cieszą się niebywałą popularnością. Chronią okna w trakcie zabaw dzieci na dworze, zapewniają bezpieczeństwo w nocy oraz podczas nieobecności domowników, a dzięki bogatej ofercie i możliwości wyboru nowoczesnego zdobienia upiększają cały dom.

Powrót

Wszelkie prawa zastrzeżone Domino - Bramy garażowe Wrocław 2016

Polityka prywatności